Strona główna / Aktualności

Zaproszenie do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu Limanowskiego

Starostwo Powiatowe w Limanowej zachęca do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu. Powiat limanowski podjął prace związane z opracowaniem Strategii Rozwoju na lata 2019-2025. Jednym z pierwszych etapów merytorycznych prac nad tym dokumentem jest rozpoznanie potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców. Temu służy ankieta.

 

Moderatorem całego procesu jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji z Krakowa. Prace polegać będą na identyfikacji celów i zadań, mających zapewnić długofalowy rozwój społeczno-gospodarczy oraz realizację aspiracji wspólnoty lokalnej całego powiatu limanowskiego.

 

Aby cele i zadania Strategii Rozwoju Powiatu Limanowskiego na lata 2019-2025 były odpowiedzią na potrzeby oraz oczekiwania mieszkańców, zorganizowane zostało niniejsze badanie ankietowe, dotyczące warunków życia i jakości usług publicznych w powiecie.

 

- Ankieta pozwoli władzom samorządowym poznać poglądy i opinie mieszkańców. Podkreślamy, że jest ona całkowicie anonimowa – Państwa odpowiedzi na pytania objęte są tajemnicą. Wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień. W żaden sposób wypełniona przez Państwa ankieta nie będzie publicznie udostępniana. Z góry bardzo Państwu dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Wierzymy, że pytania w niej zawarte okażą się dla Państwa interesujące – informuje Starostwo Powiatowe w Limanowej.

Utworzony:2018-11-20 08:36:53
Autor:
 

IAP Portal - (C)opyright by Interaktywna Polska