Strona główna / Aktualności

NIEBIESKI TYDZIEŃ W GMINIE NIEDŹWIEDŹ

W dniach od 19 do 23 lutego 2018r.  w Gminie Niedźwiedź obchodzony będzie „Niebieski Tydzień”, w ramach którego członkowie Zespołu Interdyscyplinarnego, psycholog, prawnik, pracownicy socjalni  będą pełnić dyżury w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i udzielać porad zainteresowanym osobom.  Oferta  skierowana  jest  do  osób, które stały  się ofiarami przestępstw oraz potrzebują porady, pomocy i wsparcia.  

Jest to wydarzenie w ramach  „Tygodnia  Pomocy Ofiarom Przestępstw”, co  związane jest z obchodzonym 22 lutego Międzynarodowym Dniem Ofiar Przestępstw.

Celem tego tygodnia jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem  i uświadomienie społeczeństwu, jak olbrzymim dramatem jest znęcanie się „pozornie silniejszego nad słabszym” oraz  przeciwdziałanie przemocy w rodzinie.

 

Osoby  szukające pomocy w przedmiotowej problematyce, będą mogły skorzystać ze wsparcia i porady - w godzinach od 10-14 w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej lub telefonicznie pod numerem tel.18 3312776.

 

Utworzony:2018-02-09 09:52:01
Autor:


 

IAP Portal - (C)opyright by Interaktywna Polska