Strona główna / Aktualności

VII Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Dnia 14.06.2016 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Koninie odbył się VII Festiwal Piosenki Przedszkolnej. W festiwalu uczestniczyły dzieci z : Przedszkola Samorządowego w Porębie Wielkiej, Samorządowego Przedszkola w Niedźwiedziu, Przedszkola z Zespołu Placówek Oświatowych w Podobinie, Przedszkola z Zespołu Placówek Oświatowych w Koninie. Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokazały nie tylko swoje umiejętności wokalne ale także taneczne śpiewając, tańcząc, prezentując pomysłowe stroje. Na zakończenie uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Koniny przygotowali małą niespodziankę dla uczestników festiwalu i wyrecytowali wiersze m.in „ Zosia Samosia”, „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”, „Spóźniony słowik” Juliana Tuwima oraz „Grzyby” i „ Żuraw i Czapla” Jana Brzechwy. Organizatorzy zapewnili wszystkim dzieciom poczęstunek oraz paczki ze słodkościami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utworzony:2016-06-15 11:39:07
Autor:AKTUALNOŚCI

Ogłoszenie
Zaproszenie
Zbiórka Elektrośmieci
INFORMACJA DLA WŁAŚCICIELI GOSPODARSTW AGROTURYSTYCZNYCH I WYNAJMUJĄCYCH POKOJE
Gminny Konkurs Recytatorski
Spotkanie z ciekawą chemią na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie
IX FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ
O G Ł O S Z E N I E Wójta Gminy Niedźwiedź o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Niedźwiedź
Gymnasium Haus Overbach szkołą partnerską Szkoły Podstawowej w Niedźwiedziu.
Wojewódzki konkurs ,,Góralskie cytanie"
UCHWAŁA NR XLVI/322/18 Rady Gminy Niedźwiedź z dnia 25 maja 2018 roku w sprawie: przyjęcia „Regulaminu przyznawania nagród dla uzdolnionych Uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu gminy Niedźwiedź, za wysokie wyniki w nauce i szcze
STYPENDIUM
„XI ZLOT SZKÓŁ im. Władysława Orkana”
„IV Przegląd Form Teatralnych”
Gmina Niedźwiedź poszukuje nauczyciela informatyki do wzięcia udziału w Projekcie MIŚKI
Dzień Mamy w Szkole Podstawowej w Porębie Wielkiej
Wykaz Nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem ” Nieruchomość przeznaczona wyłącznie na cele związane z prowadzeniem Urzędu Pocztowego.”
Wykaz Nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem ” Nieruchomość przeznaczona tylko do prowadzenia działalności w zakresie świadczenia usług medycznych”
Wykaz Nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę „Skup-sprzedaż surowców wtórnych i złomu”.
XVII MAJÓWKA U ORKANA
Dzień Ziemi
Ogłoszenie
Informacja Wójta Gminy o naborze osób chętnych do udziału w nieodpłatnym projekcie „Małopolski e-Senior”
Projekt socjalny „Inwestycja w przyszłość”
Urząd Gminy w Niedźwiedziu przypomina wszystkim mieszkańcom Gminy Niedźwiedź o obowiązku zgłaszania do opodatkowania pomieszczeń związanych z wynajem pokoi gościnnych.
"Program Wyrównywania Różnic Między Regionami III" 

IAP Portal - (C)opyright by Interaktywna Polska